Kolja Haliak získal na Mistrovství Běloruska dvě zlaté madaile. GRATULUJEME

Aljona ve finále

Aljona Mashtakova prohrála na turnaji ITF v Keni až ve finále.

01.05.2013 11:06

TOPTENNIS v Brně

Šest hráčů naší akademie se zúčastnilo turnaje ETA v Brně a byli vidět. Milan Habrman prohrál v Semifinále dvouhry a vyhrál čtyřhru, Kolja Haliak, Aljona Mashtakova prohráli ve čtvrtfinále

14.03.2012 00:08

Kasia vyhrála ITF v Alžírsku

Katarzyna Pyka z Polska se po měsíční přípravě v naší akademii vydala na turnaj ITF do Alžírska a vyhrála dvouhru i čtyřhru. Díky těmto výsledkům se dostala na 782. místo na ITF. Gratulujeme

07.03.2012 23:16

Blaško ovládl Slovensko

Maťo Blaško vyhrál Mistrovství Slovenska do 16-ti let a nyní zvítězil i na Mistrovství Slovenska do 18-ti let. Teď už zbývá dobít svět. Hodně štěstí

21.02.2012 20:09

Skvělý vstup do sezóny

Jakub Oravec vstoupil do roku 2012 opravdu skvěle. Vyhrál ITF G2 v Bratislavě a prohrál až ve finále na ITF G1 v Přerově. Zhodnotil tak tvrdou práci v naší akademii. Také díky těmto výsledkům se posunul na 54. místo na ITF. A to neměl vloni v tuto dobu ani bod do juniorského žebříčku ITF.

27.09.2011 13:04

Kondiční soustředění

Blíží se konec antukové sezóny a s tím je spojeno také tradiční kondiční soustředění. To se uskuteční jako každoročně ve Frýdlantu nad Ostravicí a na okolních kopcích.

Portugalsko

Začátek roku tradičně zahájili hráči tenisové akademie na turnajích v Portugalsku. Teresa Malíková se po výborných výkonech kvalifikovala a porazila 7. nasazenou hráčku. Zranění paty jí bohužel zastavilo a připravilo o lepší výsledek. Její výkon byl ovšem velkým příslibem pro tuto sezónu.

12.12.2010 22:14